Hall of Fame

NATIONALE & INTERNATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN
Totaal: 83  33x
goud
29x
zilver
21x
brons
2017
Nationale C Amsterdam Rikst Slot 150 meter brons
Nationale C Amsterdam Rikst Slot Verspringen zilver
EYOF Györ Suzanne Libbers 4 x 100 meter zilver
NK Junioren Vught Manon Schoop Hoogspringen goud
NK Junioren Vught Suzanne Libbers 400 meter zilver
NK Junioren Vught Rianne Beuling 100 meter H brons
NK Junioren Vught Tom Hendrikse 5000 meter brons
NK Meerkamp Emmeloord Manon Schoop Zevenkamp zilver
NK Cross Amsterdam Tom Hendrikse 7200 meter brons
NK junioren (i) Apeldoorn Manon Schoop Hoogspringen goud
NK junioren (i) Apeldoorn Suzanne Libbers 400 meter zilver
NK junioren (i) Apeldoorn Tom Hendrikse 3000 meter zilver
NK 10km Schoorl Tom Hendrikse 10 kilometer zilver
NK 10km Schoorl Robin Honebecke 10 kilometer brons
2016
Nationale C Amsterdam Lianne Huisjes 4 x 80 meter goud
Nationale C Amsterdam Suzanne Libbers 4 x 80 meter goud
Nationale C Amsterdam Suzanne Libbers 800 meter zilver
Nationale C Amsterdam Suzanne Libbers 300 meter zilver
NK junioren (i) Apeldoorn Tom Hendrikse 3000 meter brons
NK junioren Schoorl Tom Hendrikse 10 km cross zilver
Nationale C (i) Apeldoorn Suzanne Libbers 1500 meter goud
2015
NK junioren Breda Lars van Hoeven 400 meter goud
NK junioren Breda Nick Smidt 400 meter H goud
NK junioren (i) Apeldoorn Danaid Prinsen 800 meter goud
NK junioren (i) Apeldoorn Danaid Prinsen 400 meter goud
NK junioren (i) Apeldoorn Lars van Hoeven 400 meter goud
Nationale C (i) Apeldoorn Emy Guikema 60 meter H brons
Nationale C (i) Apeldoorn Emy Guikema 600 meter goud
Nationale D (i) Apeldoorn Wies Kesting 600 meter zilver
2014
C-interland Rheine (D) Lars van Hoeven 800 meter zilver
Nationale C Amsterdam Lars van Hoeven 800 meter goud
Nationale C Amsterdam Lars van Hoeven 300 meter zilver
NK Junioren Amsterdam Nick Smidt 400 meter H zilver
NK Junioren Amsterdam Lars van Hoeven 400 meter zilver
NK junioren(i) Apeldoorn Danaid Prinsen 800 meter goud
NK junioren(i) Apeldoorn Danaid Prinsen 400 meter goud
NK junioren(i) Apeldoorn Djurre Hoeksema 3.000 meter zilver
NK junioren(i) Apeldoorn Lars van Hoeven 400 meter zilver
NK junioren(i) Apeldoorn Leonie Glazenborg 3.000 meter zilver
NK junioren(i) Apeldoorn Nick Smidt 400 meter brons
NK junioren(i) Apeldoorn Djurre Hoeksema 1.500 meter brons
Nationale D(i) Apeldoorn Emy Guikema 600 meter goud
2013
NK Cross Tilburg Lars van Hoeven 2.800 meter zilver
NK Estafette Amstelveen Danaid Prinsen 4×400 meter goud
NK Estafette Amstelveen Bernice Meijer 4×400 meter goud
NK Estafette Amstelveen Dominique Veninga 4×400 meter goud
NK Estafette Amstelveen Emma Verkaaik 4×400 meter goud
NK Estafette Amstelveen Nick Smidt 4×400 meter brons
NK junioren Eindhoven Danaid Prinsen 800 meter goud
NK junioren Eindhoven Leonie Glazenborg 3.000 meter zilver
NK junioren Eindhoven Danaid Prinsen 400 meter zilver
NK junioren Eindhoven Nick Smidt 400 meter(h) brons
NK junioren(i) Apeldoorn Danaid Prinsen 800 meter goud
NK junioren(i) Apeldoorn Niek Blikslager 1.500 meter zilver
NK junioren(i) Apeldoorn Dominique Veninga 400 meter brons
NK senioren Apeldoorn Danaid Prinsen 800 meter zilver
2012
NK cross Tilburg Danaid Prinsen 3.200 meter goud
NK cross Tilburg Niek Blikslager 6.200 meter zilver
NK cross Tilburg Leonie Glazenborg 2.200 meter zilver
NK cross Tilburg Emma Verkaaik 2.200 meter zilver
Nationale C Amsterdam Danaid Prinsen 1.000 meter goud
Nationale C Amsterdam Danaid Prinsen 600 meter goud
Nationale C Amsterdam Djurre Hoeksema 1.500 meter zilver
Nationale C Amsterdam Robin Wassens 1.500 meter brons
NK junioren Breda Danaid Prinsen 800 meter goud
NK junioren (i) Apeldoorn Niek Blikslager 1.500 meter goud
NK junioren (i) Apeldoorn Danaid Prinsen 800 meter goud
Nationale C (i) Apeldoorn Djurre Hoeksema 800 meter goud
2011
NK cross Hellendoorn Leonie Glazenborg zilver
NK cross Hellendoorn Niek Blikslager brons
NK cross Tilburg Niek Blikslager 4.300 meter goud
NK cross Tilburg Djurre Hoeksema 2.800 meter goud
NK cross Tilburg Leonie Glazenborg 2.200 meter brons
Nationale C (i) Apeldoorn Mark Houwaart 800 meter brons
Nationale C(i) Apeldoorn Jasper Lubbers 800 meter brons
2010
Nationale C Amsterdam Niek Blikslager 1.500 meter brons
Nationale D Amsterdam Djurre Hoeksema 1.000 meter brons
1K nat. finale Apeldoorn Mark Houwaart 1.000 meter brons
NK cr. duathlon Etten-Leur Yorrick Veenhuizen duathlon brons
Nationale C(i) Groningen Niek Blikslager 800 meter zilver
2009
NK triathlon Aalsmeer Yorrick Veenhuizen 1/4e triathlon goud
NK cross Gilze-Rijen Leonie Glazenborg goud
NK cross Gilze-Rijen Niek Blikslager 2.800 meter goud

 

“SponsorKliks,